HS Boys Schedule
Monday June 10th
6pm Field 1 Chapman FC vs FE!N FC
6pm Field 2 Mini Pakkas vs GOAT
7pm Field 1 Red Card FC vs Viking FC
8pm Field 1 Tottenham Hotboys vs FE!N FC
Monday June 17th
6pm Field 1 Chapman FC vs GOAT
7pm Field 1 Mini Pekkas vs Red Card FC
8pm Field 1 Tottenham Hotboys vs Viking FC
8pm Field 2 FE!N FC vs GOAT
Monday June 24th
6pm Field 1 Chapman FC vs Mini Pekkas
6pm Field 2 FE!N FC vs Viking FC
7pm Field 1 GOAT vs Tottenham Hotboys
8pm Field 1 Chapman FC vs Red Card FC
Monday July 1st
8pm Field 1 Tottenham Hotboys vs Mini Pekkas
Monday July 8th
6pm Field 1 Tottenham Hotboys vs Red Card FC
6pm Field 2 FE!N FC vs Mini Pekkas
7pm Field 1 Chapman FC vs Viking FC
8pm Field 1 GOAT vs Red Card FC
Monday July 15
6pm Field 1 Mini Pekkas vs Viking FC
7pm Field 1 Tottenham Hotboys vs Chapman FC
8pm Field 1 GOAT vs Viking FC
8pm Field 2 Red Card FC vs FE!N FC
HS/MS Girls Schedule
Monday June 10th
7pm Field 2 Cru FC Girls vs Pro Rizzlers
8pm Field 2 Red Card FC vs Bruhhh
Monday June 17th
6pm Field 2 Pro Rizzlers vs Red Card FC
7pm Field 2 Bruhhh vs Cru FC Girls
Monday June 24th
7pm Field 2 Cru FC Girls vs Red Card FC
8pm Field 2 Pro Rizzlers vs Bruhhh
Monday July 1st
6pm Field 1 Pro Rizzlers vs Cru FC Girls
7pm Field 1 Bruhhh vs Red Card FC
Monday July 8th
7pm Field 2 Red Card FC vs Pro Rizzlers
8pm Field 2 Cru FC Girls vs Bruhhh
Monday July 15th
6pm Field 2 Bruhhh vs Pro Rizzlers
7pm Field 2 Red Card FC vs Cru FC Girls
Middle School Boys
Tuesday June 11th
6pm Field 1 UCFC vs The Strikers
7pm Field 1 Skibbidi Rizzlers vs SFC
8pm Field 1 Free Agents vs UCFC
Tuesday June 18th
6pm Field 2 The Strikers vs Skibbidi Rizzlers
7pm Field 2 SFC vs UCFC
8pm Field 2 Skibbidi Rizzlers vs Free Agents
Tuesday June 25th
6pm Field 2 The Strikers vs SFC
7pm Field 2 UCFC vs Skibbidi Rizzlers
8pm Field 2 The Strikers vs Free Agents
Tuesday July 2nd
No Games Scheduled
Tuesday July 9th
6pm Field 2 SFC vs Free Agents
7pm Field 2 The Strikers vs UCFC
8pm Field 2 SFC vs Skibbidi Rizzlers
Tuesday July 16th
6pm Field 1 Free Agents vs The Strikers
7pm Field 1 Skibbidi Rizzlers vs SFC
8pm Field 1 Free Agents vs UCFC
Playoff Brackets
HS Boys
Monday July 22nd
6pm Field 1 4 seed vs 5 seed
7pm Field 1 3 seed vs 6 seed
7pm Field 2 2 seed vs 7 seed
1st round bye 1 seed
Tuesday July 23rd semi-finals
6pm Field 1 1 seed vs 4/5 winner
6pm Field 2 2/7 winner vs 3/6 winner
Thursday July 25th
8pm Field 1 Championship Match - Tuesday night winners
HS/MS Girls
Tuesday July 23rd semi-finals
8pm Field 1 1 seed vs 4 seed
8pm Field 2 2 seed vs 3 seed
Thursday July 25th
7pm Field 1 Championship Match - Tuesday night winners
Middle School Boys
Monday July 22nd
6pm Field 2 4 seed vs 5 seed
Tuesday July 23rd semi-finals
7pm Field 1 1 seed vs 4/5 winner
7pm Field 2 2 seed vs 3 seed
Thursday July 25th
6pm Field 1 Championship Match - Tuesday night winners